Про проект

Ні, ми не хочемо "нашу" Голду забрати у ізраїльтян (як, скажімо, хтось петерягує на свій бік Гоголя або Володимира Великого). Ми просто провели з нею певний час, слухали її, дуже співчували. І вважаємо частиною свого життя. Це в ліричній частині. А в діловій або технологічній скажемо про наступне.

Формат


Проект цікавий у двох моментах (ну саме як проект, не по сенсу обговорюваних питань, а саме по формату).

По-перше, це читацька е-конференція (віртуальна, дистанційна). Третя, а перші дві можна побачити тут: Степан Бандера і Андрей Шептицький.

По-друге, це колективний блог. Як на мене, то дуже цікавий формат, чого його не використовують? От спробуємо з колегами дати приклад. Суть проста: кожен, хто відчув, що йому хочеться щось сказати, надсилає мені свою Гугль-адресу і одержує право автора. А хулігани, боти і інші неприємні явища? Не думаю, що вони можливі  в такій ситуації. Тож жодних обмежень. Окрім головного: навіщо це мені, чому це я маю щось писати, читати, робити...

Це поки що все, що можна сказати про цей проект. Далі буде, в сенсі, що ми тут (і не тут) ще щось допишемо.

Мітки


Так, в проекті вони використані.

Проект - це, так би мовити, протокол: як події розвивались, що відбувалось, як і чому.

<Прізвище> - "виступ" на конференції даного автора. Власні враження від книжки. А може і не тільки, в Мережі вже були відповідні тексти, ми їх додали. Але наші автори можуть подати як кілька публікацій загального характеру (дві - три?), так і багато окремих вражень від тих чи інших сторінок. То вже на розсуд кожного з них.

Немає коментарів:

Дописати коментар